Baas

Baas

Eksterjöör

Põhjalik eksterjööri puhastus. Sisaldab pigi- ja soolaleotust, putukate eemaldamist, šam- poonipesu, uksevahede pesu, summutitorude puhastamist, rattakoobaste pesu, velgede süvapuhastust, kuivatusvaha, põhjalikku kuivatust suruõhu ja mikrokiust rätikuga ning rehviläiget.

50 €

1,5 h

Interjöör

Põhjalik interjööri puhastus. Sisaldab kogu interjööri puhastust tolmuimejaga, sealhulgas plastikpindade puhastust ja värskendust ning klaaside puhastust.

40 €

1,5 h

Ulme hooldus

Kaks ühes – sõiduk saab põhjalikult puhtaks nii seest kui väljast. Sisaldab eksterjööri ja interjööri põhjaliku puhastuse komponente.

80 €

3 h

Pakett

Pakett

360°

Paketi 360° oleme loonud kliendile, kes soovib näha sõiduki juures enamat, kui lihtsalt puhtust.
Sisaldab eksterjööri põhjalikku pesu, 1-astmelist poleerimist, interjööri keemilist puhastust, interjööri hooldust, klaasi- ja kerevaha.

360 €

36 h

540°

Paketis 540° pöörame täiendavalt rõhku sõiduki ekterjöörile. 2-etapiline poleerimine võimaldab sõiduki kerelt eemaldada rohkem defekte ning kirsiks tordile on veljevaha.
Sisaldab eksterjööri põhjalikku pesu, 2-astmelist poleerimist, interjööri keemilist puhastust, interjööri hooldust, klaasi-, kere- ja veljevaha.

540 €

54 h

720°

Paketi 720° valib teadlik klient, kes lisaks sõiduki veatule eksterjööri superläikele soovib näha ka hüdrofoobsust. Samuti ei tee me mitte mingisugust allahindlust interjööri puhtusele, see on laitmatult värske.
Sisaldab eksterjööri põhjalikku pesu, 3-astmelist poleerimist, interjööri keemilist puhastust, interjööri hooldust, keraamikat, klaasi- ja veljevaha.

720 €

72 h

1080° Ulme

Paketi 1080° Ulme oleme välja arendanud maksimalistlikule kliendile. Enne 3-astmelist poleerimist teostame vesilihvi, et lakk oleks täiuslikult sile ning särav ja lõpetuseks katame kõik pinnad maksimaalse kaitsega.
Sisaldab eksterjööri põhjalikku pesu, vesilihvi3-astmelist poleerimist, interjööri keemilist puhastust, interjööri hooldust, klaasivaha, keraamikat ja velgede töötlust.

1080 €

4,5 p

Eksterjöör

Eksterjöör

Sünteetiline püsivaha

Värvitud pinna katmine sünteetilise püsivahaga loob sõidukile läike ja kaitseb UV mõjude, lindude väljaheidete ning putukate poolt põhjustatud pinnakahjustuste eest. Sünteetilise püsivaha toime on kuni kuus kuud.

Enne sünteetilise püsivahaga pinna katmist teostatakse sõiduki pigist ja oksiidist põhjalik puhastus spetsiaalse saviga.

al. 100 €

5 h

Quartz pinnatöötlus

Quartz pinnatöötlus loob sõidukile sügava läike ja on vett ning mustust superhülgava omadusega. Vaha moodustab sõiduki lakikihiga keemilise sideme, andes väga tugeva kaitse, mis on võrreldav auto lakiga. Vajadusel saab lisada täiendavaid kihte, suurendamaks vastupidavust ja läiget. Quartz pinnatöötluse toime on kuni üks aasta, õigete hooldusmeetmetega võib kestvusaega pikendada.
Enne Quartz pinnatöötlust teostatakse sõiduki pigist ja oksiidist põhjalik puhastus spetsiaalse saviga.

al. 300 €

36 h

Poleerimine

Sisaldab sõiduki ettevalmistamist ja mitmeetapilist töötlemist poleerimispastadega, kaitsevahatamist ja välisplastpindade puhastust ning hooldust.

Enne poleerimist teostatakse sõiduki pigist ja oksiidist põhjalik puhastus spetsiaalse saviga.

al. 350 €

36 h

Valuvelgede hooldus

Sisaldab valuvelgede põhjalikku puhastust, poleerimist ja kaitsetöötlust.

al. 150 €

Kabrioleti katuse hooldus

Sisaldab pehme katuse puhastamist bioaktiivse pesuainega ja katmist vett tõrjuva ainega.

150 €

12 h

Klaaside hooldus

Klaaside hooldus annab mustust- ja vetthülgava toime ning tagab parema nähtavuse iga ilmaga. Sisaldab klaasipinna süvapuhastust ja kaitsetöötlemist. Klaaside hoolduse toime on kuni üks aasta.

50 €

2 h

Interjöör

Interjöör

Puhastus

Sisaldab kogu interjööri puhastust tolmuimejaga, sealhulgas plastikpindade puhastust ja värskendust ning klaaside puhastust.

40 €

1,5 h

Keemiline puhastus

Sisaldab armatuurlaua, istmete, põranda, uksepolstrite, lae ja pakiruumi keemilist süvamärgpesu, plastik- ja nahkpindade pesu, nahakreemiga hooldust ning plastpindade kaitsevahendiga töötlemist.

150 €

24 h

Nahkpinna hooldus

Nahahooldus tagab naha pikaajalise kaitse, takistab naha mõranemist ja kulumist ning aitab säilitada naha värskust.

Sisaldab nahkpindade pesu, hooldust ja kaitset spetsiaalsete vahenditega.

70 €

al.
3 h

Nahkpinna kaitsetöötlus

Naha keraamiline kaitsetöötlus aitab säilitada naha esmast pehmust ja välimust ning annab pinnale tugeva mustust- ja vetthülgava toime. Samuti pidurdab pinnakatte UV-kindlus nahkpinna murenemist. Töödeldud pindasid on hiljem oluliselt lihtsam puhastada.

Naha keraamilist kaitsetöötlust teostatakse vaid uutele sõidukitele. Nahapinna säilimiseks on soovitatav pindasid hooldada kolm kuni neli korda aastas.

150 €

12 h